Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Career Pribyslav ACO

Přibyslav 27.5. ožila ACO Přibyslavským během
NOVINKY PŘIBYSLAV / 1.6.2024

Jednalo se již o 5. ročník ACO PŘIBYSLAVSKÉHO BĚHU v areálu sportoviště a koupaliště v Přibyslavi.

Kromě hlavního závodu jednotlivců na 21,1 km byla možnost se zúčastnit štafetových běhů (4 x 5,275 km a 2 x 10,55 km) a samozřejmě populárních dětských závodů.
Registroval se rekordní počet běžců, což svědčí o oblíbenosti této akce.

Pro všechny registrované běžce byla připravena medaile za účast vyrobená přímo v ACO Přibyslav, poukaz na občerstvení zdarma a balíček produktů od společnosti Savencia.
Pro vítěze 1. až 3. místa všech 16 kategorií byly připraveny pěkné ceny. A hlavně počasí vyšlo na výbornou!