Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Career Pribyslav ACO

ACO Tábor | Specialista produktů pro čištění povrchových vod

13.10.2021

Náplň práce:

  • Strategické řízení přiděleného produktového portfolia a servisu
  • Mapování a plnění měnících se požadavků trhu
  • Zlepšování tržní pozice
  • Podpora produktů (školení a osvěta) pro ACO partnery
  • Pravidelná analýza odvětví, trhu a konkurentů, včetně segmentací koncových uživatelů a zákazníků
  • Spolupráce s týmem vývojářů optimalizaci a zlepšování použitelnosti svěřených produktů
  • Dohled nad svěřenými produkty, sledování výkonnosti, reporting
  • Řešení konkrétních aplikací a příležitostí
  • Úzká spolupráce s oddělením technologie, výroby a obchodu
  • Podpora mezinárodních projektových týmů
  • Koordinace s marketingovými a prodejními týmy za účelem kontroly a plnění marketingové strategie
  • Tvorba produktové dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ nebo SŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka (B2) pro komunikaci se zahraničím; znalost německého jazyka výhodou
  • Praxe na podobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Znalost produktového marketingu
  • Otevřené naslouchání, umění vystupovat a reprezentovat, analytické myšlení, obchodní duch
  • Schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • MS Office
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout:

  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Notebook, služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst – podpora ve vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Dlouhodobou pracovní perspektiva