Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Career Pribyslav ACO

ACO Tábor | Dělník sklolaminátové výroby | Výroba

22.9.2020

ACO Industries Tábor s.r.o. rozšiřuje výrobu a hledá další nové zaměstnance.

Náborový příspěvek 20 000 Kč.

Náplň práce

  • Příprava materiálu pro výrobu sklolaminátových nádrží
  • Obsluha navíjecího stroje
  • Příprava polotovarů pro kompletaci - broušení, řezání
  • Ruční laminace a montáž vnitřních dílů
  • Práce s ručním nářadím
  • Manipulace pomocí jeřábu a VZV
  • Dvousměnný provoz

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe v oblasti laminace výhodou

Nabízíme

  • Nástupní sazba 149,6 Kč/hod
  • Mzdu, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Měsíční prémie
  • Příspěvek na dopravu 1 Kč/km a stravování 50 Kč/den
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách