Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Career Pribyslav ACO

ACO Přibyslav | Obsluha ohraňovacího lisu

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 724 011 733

E-mail: jhenzlova@aco.cz

Eva Novotná | CNC operátorka
v ACO pracuje 9 let

Do ACO jsem nastoupila jako obsluha lisů s minimálními zkušenostmi ve výrobním závodě. Po zaškolení mi byl nabídnut profesní růst a proškolení na obsluhu CNC strojů. Je to velká změna, výzva, ale i zadostiučinění, protože Ti, kteří chtějí, můžou v ACO rychle růst. I já už se těším na další výzvy, které mi ACO připraví.

15. 1. 2021

Máte zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu? Chcete získat stabilní práci, smlouvu na dobu neurčitou, zajímavé platové ohodnocení a do začátku náborový příspěvek 50 000 Kč ? Pojďte mezi nás!

Náplň práce

  • Obsluha strojů, včetně nastavování základních strojních parametrů
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Provádění běžné údržby strojů
  • Vytváření jednoduchých programů

Požadujeme

  • SOU/SOŠ, nejlépe technického oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy…
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Přidejte se k nám!

Kontakt

TEL: 569 491 204