Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Career Pribyslav ACO

ACO Přibyslav | Obsluha mořící linky

23.6.2021

Chcete získat stabilní práci, smlouvu na dobu neurčitou, zajímavé platové ohodnocení
a do začátku náborový příspěvek 30 000 Kč ? Pojďte mezi nás!

Hlavní pracovní náplň

  • Příprava, navážení a manipulace výrobků určených k moření do van mořící linky
  • Obsluha závěsného zařízení mořící linky pomocí jeřábu
  • Ostříkání (omytí) výrobků po dokončení cyklu moření a manipulace do palet nebo do přepravek
  • Vedení příslušné evidence (záznam stavů výrobků, kontrola provozu zařízení, kontrola chemikálií)
  • Práce v menším týmu

Požadujeme

  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Nemáš kvalifikaci? Nevadí, rádi Tě ve všem zaučíme

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodnou nabídku volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Přidejte se k nám!

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
TEL: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733
E-Mail: jhenzlova@aco.cz