Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Career Pribyslav ACO

ACO Přibyslav | Frézař

7. 4. 2021

Chceš stabilní a zajímavou práci ve firmě s rodinnou atmosférou a do začátku náborový příspěvek ve výši 40.000,- Kč? Pak neváhej!

Hlavní pracovní náplň

  • Obsluha stroje, včetně nastavování základních strojních parametrů
  • Ustavení obrobků a nastavení řezných podmínek a vhodných nástrojů
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Provádění běžné údržby strojů dle plánu údržby

Co bychom od tebe chtěli

  • SOU/SOŠ, nejlépe vzdělání technického zaměření
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Dvousměnný provoz
  • Znalost práce na frézce výhodou

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy…
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Přidejte se k nám!

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz